SPOTKANIE Z PAWŁEM I ANTONIM KRÓLIKOWSKIMI

Podczas naszego spotkania klubowego, które odbyło się 1 grudnia w Polanickim Gościńcu, mieliśmy przyjemność gościć przedstawicieli utalentowanej rodziny aktorskiej: Pawła Królikowskiego z synem Antonim.

Pawel Krolikowski

Paweł Królikowski

Paweł Królikowski jest znanym polskim aktorem filmowym, telewizyjnym i teatralnym. Jego syn Antoni godnie kontynuje rodzinne tradycje (mama - Małgorzata Ostrowska-Królikowska jest również aktorką) jako aktor, reżyser, scenarzysta i producent filmów niezależnych.

Pan Paweł był przez wiele lat zawodowo związany z Wrocławiem, w wolnym czasie lubił zwiedzać Dolny Śląsk. Szczególnie spodobała mu się Ziemia Kłodzka. Właśnie w naszym pięknym zakątku świata postanowił zbudować swój dom i proces ten dobiega teraz końca. Nasz kolega klubowy, wiceprezydent Marek Dikelman, właściciel firmy MARWAL, który od dłuższego czasu wspomaga budowę tego domu namówił panów Królikowskich do wizyty w naszym klubie.

PAK2

PAK3  

Podczas wspólnej kolacji mieliśmy okazję bliżej poznać tych niezwykłych, ale normalnych gości. Mamy nadzieję, że również oni życzliwie spotkali się z ideą ruchu rotariańskiego.

PAK7

Na naszą prośbę Paweł Królikowski wypełnił parę kart papieru firmowego naszego klubu własnoręcznymi dedykacjami, również z podpisem Antoniego. W ten sposób panowie wsparli działalność charytatywną klubu RC Polanica jak również młodzieżowego Inreracktu. Mamy pewność, że te karty osiągną wysoką cenę podczas licytacji.

PAK4

PAK5  

Na zakończenie długiego i bardzo sympatycznego wieczoru namówiliśmy naszych gości do wspólnej fotografii.

PAK6